Köyümüzün Kızları

Genel 12 Aralık 2022

Asuman dizlerinin üzerinde öne eğildi ve elini Behie’nin kasıklarındaki bir vida gibi ileri geri hareket ettirerek Behie’ye bazen “Kahretsin, yavaşla!” hareket etmesini engellemek için Asuman’ın bileklerini tuttu, bazen “Kapa çeneni!” bazen “Hey, güzel, devam et!” O neden oldu…

Bir süre sonra Asuman, Behie’nin istediği ritmi yakaladı. Ink’in acı dolu homurdanmalarının yerini artık yalnızca zevk iniltileri almıştı. “MMMHHHHH, OHHHHHH, OYHH, OYHY MAMMMMMM, OHHHMAM, MMHHHH!” diye inledi, göğüslerini iki eliyle yoğurdu, bazen kopacakmış gibi gerindi ve sonra yeniden yoğurmaya devam etti.

Asuman sinsice gülümsedi, “Harun abi banyodan mandal alabilir miyim?” Bunu söyleyince şaşkınlıkla Behi’ye baktım. Ama Bekhie utangaç bir şekilde gülümsedi ve “Alın, getirin! Çamaşır makinesinin üstündeki rafta küçük bir plastik sepette kilit var!” Bunu söyleyince yatağı kaydetmek için telefonumu komodinin üzerine koydum ve banyoya koştum. Küçük sepeti olduğu gibi alıp içeri girdim. yatak odası.

Oraya vardığımda Asuman elini Bekhie’nin göğüs dekoltesine götürmeyi bıraktı. Sepeti Asuma’ya verdim ve Behie “Ona değil bana ver!” dedi. söz konusu. Ink ona verdiğim sepetten bir kazık aldı ve dikkatlice sol göğsünü tuttu. Daha sonra sağ göğsüne bir kilit yerleştirdi. Sonra başka bir bukle aldı ve dikkatlice tekrar klitorisine yerleştirdi. Ablası Hüsni, Behiye’nin gerçekten “sıralayıcı” olduğunu kaydetti.

Sepeti bana geri verdiğinde komodinin üzerine koydum. Yatağın kenarında durup hayretle izledim. Asuman’ın eli tekrar hareket etti ve Behie inlemeye başladı. Behie’nin meme uçları ve klitoris bukleleri, eli onun üzerinde hareket ederken bir Sismograf kayıt cihazının kalemi gibi titredi.

Ben de hareketsiz oturmamak için ayağımı Behi’nin ağzına koydum. 15-20 dakika sonra Behie aletimi ağzından çıkardı ve yüksek bir çığlıkla Asuman’ın bileklerini sıkıca kavradı ve artık kollarını hareket ettiremez hale geldi. Sadece Behie’nin kalkık göğüslerinin ucundaki meme uçları hareket ederken ikisi de olduğu yerde donakalmıştı.

Behie’nin nefesi düzeldikten sonra önce meme ucunu, ardından klitoral kilidi çıkardı. Sonra da “Gözlerini sev Asuman, ellerini incitmeden yavaşça çıkar onları! Bak eskisi gibi birden çekersen ağzına kakamı yaparım!” Asuman gülümsemiş, “Güzel gelinim sen bile dayanamıyorsun küçücük ellerime, yarın nasıl doğuracaksın?” Yavaşça ellerini çekmeye başladı.Yaralanmamak için biraz uğraştıktan sonra çıkardı.Eli Ink’in bileğine kadar parlıyordu.

Asuman’ın eli onu bıraktı, Behie biraz rahatladı ama “Anne, anne!” dedi. diye inledi, soğukkanlılığını yeniden kazanmaya çalışarak. Behie’nin dudaklarını öptü ve “Merhaba aşkım?” dedi. Diye sordum. Mürekkep: İyiyim, iyiyim, ben bir hiçim, beni biraz iyileştir! ayağa kalkmaya çalıştı. Asuman kıkırdadı, “Benim de elim ıslak…” Ayağa kalktı, “Ellerini sil!” Ink’e külotunu verdim ve kıçını sildi.

Şimdi Asuman’ı tatmak istedim. Behi’ye göz kırparak Asumand’a “Aferin kızım, sen sadece güzel değil, çok da yeteneklisin! Behi ne güzel piçsin!” ve Asuman’ı dudaklarından öptü. Tutkulu bir öpücüğün ardından Asuman’ı Mürekkep’in yanına yatırdım ve göğüslerine inmeden önce boynunu öptüm. Hiç gün ışığı görmemiş süt beyazı göğüslerini iştahla yaladım, emdim ve masaj yaptım. Baehi az önce göğsünü yaladığında zevk alıyor ve inliyordu ama beni yalamak Asuman’ı daha da tahrik ediyor gibiydi. Farklı renklerde inliyordu.

Biraz aşağı indi ve göğsünün arkasından göbeğini öptü ve yaladı. Ben onun tahrik edici klitorisini hafifçe öptüğümde Asuman ürperdi ve bacaklarını ayırdı. Bir an önce yemeğini yalamamı istiyor gibiydi. Ama bokun önünde kıçını ezmek istedim. Köpeğinizi yalamayı bitirdiğinizde, “Geri dön köpek!” Bunu söylediğimde Asuman hayal kırıklığına uğramış görünüyordu. Buna rağmen hiç tereddüt etmeden hemen arkasını döndü ve dört ayak üzerine çıktı. Manzara güzeldi.

Bana ilgiyle bakan ve dudaklarını emen Behie’ye göz kırparak “Zevkin çok iyi aşkım, Asuman’ın çok tatlı bir hayvan!” dedi. Dedi ve Asuman’ın poposunu sıkmaya başladı. Sonra kıçındaki deliği uzun süre yaladı. Arada bir dilimi kıçına sokuyorum, yalıyorum ve sonra tekrar kıçına sokuyorum. Asuman daha fazla dayanamadı “Hadi! Hadi!” söylemeye başladı bile. Daha fazla dayanamayacak gibiydi. Behie’ye tekrar göz kırptı, “Tamam aşkım, kız arkadaşını şımartabilir miyim?” Dedim. Mürekkep güler ve der ki: Kahretsin, hardalı yayın! Benden daha kötü bir piç değilsen, zaten erkek değilsin!”

“Merak etme aşkım!” Meme ucunu tükürüğüyle ıslatıp Asuman’ın poposuna bastırdı. Hafif yüklememin ardından poposundaki delik açıldı ve sikimin başını içeri aldı. Acele etmedim, sakince girdim ve dibi buldum. Hiç zorlanmadan balonuma kadar kök saldım. İçeride hareketsiz bir şekilde bekleyen Asuman, “Mmmhhhhh” diyerek keyiflendi. Kıçına bir sik sokmayı özlediği her halinden belliydi.

Ben içeride hareketsiz kalırken Asuman sabırsızca kıçını ileri geri hareket ettirmeye başladı. Asuman ileri geri sallanmasını artırdı, “Hadi piç kurusu!” Daha fazla bekleyemedim ve sakince sıkmaya başladım. Yavaşça göğsümü kafasına doğru çektim ve tekrar kıçına gömdüm….

Ben Asuman’ın poposunu mutlu bir şekilde okşarken Behie bana kızmış gibiydi, “Harun ne yapıyorsun sen o hardalın kıçını adam gibi sikiyorsun! ” “İşime karışması beni rahatsız etse de belli etmedim ve sonuçta Behie sayesinde Asuman’ın piçi oldum. “Nasıl istersen aşkım!” dedim Asuman’ın göğsüne saplanarak. tüm gücümle kıçımı. !’ Behie: “Oh, yes!” Asuman loudly says, “Aaaaaaaat areweg.

15-20 dakika sertçe bastırdıktan sonra sırtım ağrıyor. Durdum. Kıçımı Asuman’ın kıçından çıkardım ve “Yer değiştirelim, sen üste gel!” dedim. Dedim. Asuman içini çekip yataktan kalktı, sırtüstü Behie’nin yanına uzandım. Asuman yanıma geldi. Tekrar kıçıma girmesini beklerken, aletimi eliyle tuttu ve deliğine soktu, “ohhh!” oturdu. Asuman’ın kıçını okşarken eğleniyordum ama onun açık sözlülüğünden de zevk alıyordum ki bu onun sıkılmadığı belliydi. Yavaş bir tempoda oturup oturmaya başladı, keyfi yerindeydi, çılgınlıktan eser yoktu. Sonra inleme hareketleri hızlandı ve bende istek uyandırdı. Ben rahatlayana kadar üstümde kaldı….

Üzerimden indi ve hala kazık gibi olan göğüslerime baktı ve şaşırdı, “Ah, gelmedin mi?” diye sordu. “Hayır, henüz burada değilim, ahmak!” Dedim. Asuman eğilince arkasına geçip sevgilisini biraz yaladım. Sonra onu anal olarak zevk alıyorum ve sikmeye devam ediyorum. 15-20 dakika kıçını döver gibi eğlendim. Göğüslerimin uzun süre diri olacağını biliyordum ama yorgundum. Asuman tekrar geldiğinde orgazma odaklandım ve birkaç saniye sonra üyemi ağzından çıkardım ve beline ve sırtına meni püskürttüm. Aslında onunla gerçekten seks yapmak istedim ama hamilelik korkusu galip geldi ve kendim bir iş bulmak istemedim …

Üçümüz yatakta uzanıp biraz dinlendik. Moralimiz bozuk olsa da 3 kez el ele tutuşup öpüştük. Bu yatakta saatlerce kalabilirdim ama gitmek daha iyiydi, komşulardan veya akrabalardan birinin geleceği düşüncesi beni rahatsız ediyordu. Onlar yatarken ben duş alıp giyindim. Onlara harika seks yaptıklarını ve bundan çok zevk aldığımı söyledim, dudaklarından öptüm ve evden çıktım.

Etiket Yok

104 toplam görüntülenme, 3 bugün

  

Yorum Yap

 • Karımı Beni Aldatırken Yakaladım

  yayınlayan tarih 17 Ocak 2023 - 0 Yorumlar

  Merhabalar, lafı fazla uzatmadan hemen konuya geçeyim; eşim ve yengem aynı evde yaşıyoruz gelinim 17 yaşında lisede eşim 25 yaşında çok ateşli kadın baldızım 17 yaşında fahişe oldular ıslık çalıp gülüyordu ve cep telefonu elinden hiç düşmüyordu ve yengem karısında sıkıcı bir telefon bulmuştum. Yengemi öyle görünce şok oldum biraz baktım kalçalarım dik ama birde […]

 • İlginç Bir Seks Hikayesi

  yayınlayan tarih 18 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  Merhaba benim adım Ömer. Ben 34 yaşında Nijerya doğumlu siyahi bir erkeğim ama 13 yıl Türkiye’de yaşadım ve üniversiteyi Türkiye’de bitirdim. Anlatmak istediğim hikaye yıllar önce başladı. 18 yaşında liseden mezun olduktan sonra Nijerya’da çeşitli fabrikalarda çalıştım. Maaşlarım çok düşüktü ve ülkemde açlık ve sefalet artıyordu. Çok çalışmaktan dolayı vücudum çok sert ve güçlü hale […]

 • Köyümüzün Kızları

  yayınlayan tarih 12 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  Asuman dizlerinin üzerinde öne eğildi ve elini Behie’nin kasıklarındaki bir vida gibi ileri geri hareket ettirerek Behie’ye bazen “Kahretsin, yavaşla!” hareket etmesini engellemek için Asuman’ın bileklerini tuttu, bazen “Kapa çeneni!” bazen “Hey, güzel, devam et!” O neden oldu… Bir süre sonra Asuman, Behie’nin istediği ritmi yakaladı. Ink’in acı dolu homurdanmalarının yerini artık yalnızca zevk iniltileri […]

 • Tolga'nın Sikişine Hayran Kaldım

  yayınlayan tarih 12 Ocak 2023 - 0 Yorumlar

  Sınıfa girip Tolga’yı görünce içimdeki arzu yeniden alevlendi. Hiç bir erkeğin göğsünde olmayan piç, onu yeniden, hatta daha çok istiyordu. Daha önce ayrılan sınıfları öğretmenlere sorduktan sonra birleştirebildim. Her ders saatinde Tolga’yı izlerdim ve kağıdı masanın köşesine koymayı severdim. Bazen sınıfta ya da banyoda yalnızken parmağını amıma çizerdim. Bir ya da iki kez bana baktığını […]

 • Teyzemin Kilotlu Çorabı

  yayınlayan tarih 8 Ocak 2023 - 0 Yorumlar

  Merhaba arkadaşlar benim adım Hakan. 25 yaşındayım ve bekarım. Aksaray’da küçük bir köyde yaşıyorum. Ben de size ağabeyimin karısını ve teyzemi ezdiğimi söyleyeceğim. Halam, ben 6 yaşındayken erkek kardeşimle evlendi ve evimize bir gelin geldi. Ağabeyim şimdi 44 yaşında. Ama teyzem 41 yaşında, oldukça kilolu, 120 kg’dan fazla, büyük bir poposu, büyük göğüsleri var ve […]

 escort konya